Zhduken dy vëllezër në Ferizaj

Kronikë e zezë

Zhduken dy vëllezër në Ferizaj

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 10:09
Ilustrim

Janë zhdukur dy vëllezër në Ferizaj.

Rastin e ka raportuar nëna e tyre, derisa ka bërë të ditur se të dy kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ende vendndodhja e tyre.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se rasti vazhdon të hetohet.

“Rr. Bajram e Gursel Sylejmani, Ferizaj 02.06.2023 – 11:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy fëmijët e saj, viktimat meshkuj kosovarë kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Rasti vazhdon të hetohet”, raporti i plotë i policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat