Vdes një grua nga Shtimja

Kronikë e zezë

Vdes një grua nga Shtimja

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua nga Shtimja ka ndërruar jetë.
Mësohet se të njejtës i ishte përkeqësuar gjendja shëndetësore dhe ishte dërguar në QKMF në Shtime.

Aty nga mjeku është konstatuar se viktima ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

"Rasti duke u hetuar", thekson Policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat