Zhduket një e mitur në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Pejë

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Është zhdukur një e mitur në Pejë.

Për rastin në polici ka njoftuar babai i  saj.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Fsh. Kliqinë, Pejë 18.09.2023-21:50.  Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe dihet vendndodhja e saj. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat