Vidhet një traktor në Drenas

Kronikë e zezë

Vidhet një traktor në Drenas

Më: 30 nëntor 2023 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Është vjedhur dje (e mërkurë) një traktor në Abri e Epërme të Drenasit.

Policia e Kosovës njofton se tani ka nisur hetimet për rastin.

“Fsh. Abri e Epërme, Gllogoc 29.11.2023 – 02:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur (në oborr) në garazhin e tij i kanë vjedhur traktorin.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat