Aksidentohet një polic në Drenas

Kronikë e zezë

Aksidentohet një polic në Drenas

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 09:54
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes një veture dhe një zyrtar të Policisë së Kosovës.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 07:25 në fshatin Arllat, në Drenas.

Sipas raportit bëhet e ditur se lëndime ka pësuar një zyrtar policor i cili ka pranuar tretman mjekësor.

“Ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture civile dhe një zyrtar të PK-së. Si pasojë, lëndime ka pësuar një zyrtar policor i cili ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat