Tre të arrestuar për prostitucion në Lipjan

Kronikë e zezë

Tre të arrestuar për prostitucion në Lipjan

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Një femër dhe dy meshkuj janë arrestuar dje në Lipjan.

Ata u arrestuan nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale mundësim apo detyrim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

Nuk jepen detaje tjera.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat