Dy gra rrahen mes vete në Lipjan

Kronikë e zezë

Dy gra rrahen mes vete në Lipjan

Më: 18 maj 2024 Në ora: 08:55
Foto ilustrim

Të premten në Lipjan dy gra janë përleshur mes veste.

Siç njoftohet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, si pasojë të njëjtat kanë pësuar lëndime dhe më pas kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Dy të dyshuarat femra kosovare, janë përleshur në mes vete. Si pasojë të njëjtat kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, shkruhet në raportin e Policisë së Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat