Kërcënohet një qytetar në Leposaviq

Kronikë e zezë

Kërcënohet një qytetar në Leposaviq

Më: 23 maj 2024 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Një qytetar në Leposaviq ka raportuar se ka marrë mesazhe kërcënuese përmes telefonit.

Sipas njoftimit policor, ankuesi ka raportuar se ka pranuar mesazhe nga numra të ndryshëm të telefonisë me përmbajtje fyese dhe kërcënuese.

“Leposaviq 11.01.2024-20:00. Me 22.05.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se numra të ndryshëm të telefonisë, në vazhdimësi është duke pranuar mesazhe me përmbajtje fyese-kërcënuese.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti vazhdon te hetohet”, thuhet në raportin e Policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat