​Digjet vetura në Ulpianë

Kronikë e zezë

​Digjet vetura në Ulpianë

Më: 26 maj 2024 Në ora: 20:22
Foto nga vendi i ngjarjes

Në orët e pasdites një automjet ka marrë flakë zjarri në lagjen Ulpiana në kryeqytet.

Rasti ka ndodhur nën rrethana ende të pasqaruara dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit për shuarjen e zjarrit.

Nuk raportohet për lëndime apo pasoja në njerëz.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat