Zhduken dy persona në Drenas

Kronikë e zezë

Zhduken dy persona në Drenas

Më: 28 maj 2024 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e dy personave në Drenas.

Njësitet policore tashmë kanë nisur hetimet për rastin.

Gllogoc / 27.05.2024-19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy viktimat kosovarë, kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tyre.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat