Hasani: Babë e babgjysh n’terr kanë nejt, edhe une po rri

Lajme

Hasani: Babë e babgjysh n’terr kanë nejt, edhe une po rri

Më: 23 dhjetor 2021 Në ora: 21:53
Xhemajl Hasani

Zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Xhemajl Hasani ka reaguar për reduktimet e rrymës që po bëhen.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Facebook reagoi duke thënë se: “Babë e babgjysh në terr kanë ndejt edhe unë po rri në terr” pastaj shtoi “Hiç kurrë mos të lëshojnë, as nuk po ju them lëshone”.

Shkrimi i plotë pa ndërhyrje:

Babë e babgjysh n’terr kanë nejt,edhe unë po rri n’terr.

Hiç Kurrë mos të lëshojnë, as nuk ju thom lëshone

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat