Lajm i mirë, sigurohen 100 mijë euro për 24 orë për Drinor Gashin

Lajme

Lajm i mirë, sigurohen 100 mijë euro për 24 orë për Drinor Gashin

Më: 19 janar 2022 Në ora: 16:26
Drinor Gashi

Drinor Gashi, i riu nga Gjilani u diagnostifikua me sëmundje të rëndë.

Tashmë ka marrë një lajm të mirë.

Për të, për 24 orë janë siguruar 100 mijë euro.

Edhe kësaj radhe, shqiptarët treguan anën e tyre humane, kur bëhet fjalë për jetë njerëzish.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat