“O arsimtar, u prish dera..”, nxënësit tallen me arsimtarin, ia mbyllin derën e klasës

Lajme

“O arsimtar, u prish dera..”, nxënësit tallen me arsimtarin, ia mbyllin derën e klasës

Më: 3 shkurt 2022 Në ora: 15:35
Pamje nga video

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në një shkollë, ku nxënësit janë tallur keq me arsimtarin e tyre.

Nga pamjet shihet se si disa nxënës të një shkolle i mbyllin derën mësuesit të tyre.

“Kush po e man derën…”, dëgjohet duke thënë arsimtari.

Ndërsa, nxënësit ia kthejnë: “…o arsimtar, u prish dera, o u prish dera”, derisa arsimtari vazhdon duke pyetur ata se kush ishte ai që mbante derën.

@babashup1 ajde me dal kush peman deren #kosovo #prishtina #hajagreshqip #viral #fly #foryou #prizren #shqip #albania #hajgare ♬ original sound - babashup1

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat