Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Lajme

Afër 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 6 maj 2022 Në ora: 10:10
foto ilustrim

1 mijë e 943 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 18 aksidente me të lënduar dhe 29 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar edhe 22 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

Shifra të larta janë cilësuar nga ekspertët e komunikacionit, gjobat brenda 24 orëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat