Meda i falënderon të gjithë ata që e ngushëlluan pas vdekjes së tezes

Mediale Vip

Meda i falënderon të gjithë ata që e ngushëlluan pas vdekjes së tezes

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 15:37
Meda me tezen e tij

Medës i ka vdekur një person shumë i dashur.

Këngëtari i njohur shqiptar, Meda, së fundmi është përballur me diçka shumë të pakëndshme.

Ai humbi një person shumë të dashur, tezen e tij dhe mesazhet për ngushëllim nuk kanë munguar.

Image

“Nga thellësia e zemrës ju falënderoj të gjithëve për ngushëllimet dhe fjalët e mira që mi keni dhënë me rastin e vdekjes së tezes time, ua kthefsha në gëzime, me respekt Meda”, ka shkruar Meda pranë postimit të një fotografie ku shihet së bashku me tezen e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat