Modelja shqiptare gruaja e një biznesmeni iraniani, por vishet si një nuse tradicionale shqiptare!

Mediale Vip

Modelja shqiptare gruaja e një biznesmeni iraniani, por vishet si një nuse tradicionale shqiptare!

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 18:39
Emina Cunmulaj

Modelja e famshme, ka ndarë një foto të veçantë për ndjekësit në rrjetet sociale.

Për nder të 28 nëntorit, ajo ka shpërndarë nëj fotografi ku paraqitet si një nuse tradicionale shqiptare.

Vlen të kujtojmë faktin se ajo gëzon një bukuri kaq natyrale, dhe shquhet për paraqitjet e saj të thjeshta.

Ndryshe, ajo është e martuar për biznsemenin Iranian, Sam Nazarian, me të cilën ka edhe dy vajza.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat