Obama thotë se Drake e ka miratimin e familjes të luajë në filmin biografik të tij

Mediale Vip

Obama thotë se Drake e ka miratimin e familjes të luajë në filmin biografik të tij

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 22:02
Barack Obama, Drake

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, tha me shaka se Drake ka ‘vulën e miratimit të familjes time’ për ta luajtur atë në filmin biografik të tij.

Obama teksa bënte promovimin e tij “Një Tokë e Premtuar” tha se Drake është i talentuar dhe duket se është në gjendje të bëjë gjithçka që dëshiron, shkruan Dailymail.

Ish-presidenti gjatë intervistës la të kuptohej se entuziazmi për një portretizim të Drake për të vinte edhe vajzat e tij Malia dhe Sasha, sesa nga vetë ai.

Kujtojmë se para disa vjetësh Drake pati thënë “Shpresoj që dikush së shpejti të bëjë një film për jetën e Obamës sepse unë mund ta luaja atë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat