Foto e rrallë e Bleros me nënën e tij e realizuar para 27-vitesh

Mediale Vip

Foto e rrallë e Bleros me nënën e tij e realizuar para 27-vitesh

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 13:23
Blero

Blero e ka publikuar një foto nga arkiva.

Këngëtari i njohur shqiptar, Blerim Muharremi-Blero, i ka hapur arkivat për ta publikuar një foto nga e kaluara

Në imazhin e postuar ai shihet krah nënës së tij dhe foto është realizuar në vitin 1993, do të thotë para 27-vitesh.

“Unë dhe nëna ime, 1993”, ka shkruar Blero pranë postimit të fotografisë në llogarinë e tij në Instagram.

Image

Shihet se Blero i ka ngjarë shumë nënës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat