Argjentina Ramosaj vjen me këngë të re në gjuhën angleze “Who am I”

Mediale Vip

Argjentina Ramosaj vjen me këngë të re në gjuhën angleze “Who am I”

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 17:49
Argjentina Ramosaj

Argjentina Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor.

Pas lajmit se Argjentina Ramosaj po rikthehet me këngë të re në gjuhën angleze, nuk vonoi shumë dhe e solli atë.

Ajo përmes një postimi në Instagram, bëri të ditur se kënga e re do të publikohet sot (30 nëntor), e cila tashmë mund të dëgjohet në kanalin Youtube.

Kënga vjen në gjuhën angleze dhe titulli i saj është “Who am I”.

Miksmasteri nga, Bes Aliju me Mo dhe J Forrest.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat