Urimi i veçantë John Legend për ditëlindjen e Chrissy Teigen

Mediale Vip

Urimi i veçantë John Legend për ditëlindjen e Chrissy Teigen

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 21:41
John Legend dhe Chrissy Teigen

John i ka bërë urimin e veçantë bashkëshortes.

Chrissy Teigen ishte 20 vjeçe dhe John Legend 28 vjeç u takuan për herë të parë në setin e videoklipit të këngëtarit “Stereo”, në vitin 2006, shkruajnë mediat e huaja.

Ata janë martuar në vitin 2013 dhe edhe sot gëzojnë martesë të lumtur dhe raporte shumë të mira.

Modelja Chriss Teigen sot feston ditëlindjen dhe me këtë rast e ka pranuar urimin e veçantë nga bashkëshorti i saj, John Legend.

“Sot festojmë ditën e mbretëreshës time. Gëzuar ditëlindjen, e dashura ime. Dashuria ime për ty është e pafundme dhe pa kushte. Faleminderit që ke dhuruar kaq shumë dritë dhe dashuri në familjen tonë dhe në botë”, ishin fjalët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat