A do të përjashtohet sonte Ana nga “Përputhen”?

Mediale Vip

A do të përjashtohet sonte Ana nga “Përputhen”?

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 12:33
Ana

Ditën e djeshme shpërtheu një tjetër skandal nga “Përputhen”.

Arjoni, një prej konkurentëve postoi një foto nga shtrati i dhomës së gjumit me konkurenten tjetër, Anën.

Ky zhvillim është thyerje e pastër e rregullave të produksionit të cilat penalizojnë edhe kontaktet përmes bisedave jashtë programit e lëre më të marrëdhënieve.

Për këtë arsye, puntata e sotme po pritet me interesim të madh për të parë se si do t’i përgjigjet produksioni këtij zhvillimi të paprecedent.

Sipas të gjitha gjasave, ajo do të përjashtohet.

Kjo lihet të kuptohet edhe në paralajmërimin e Top Channel.

“Nuk dihet vërtetësia e imazheve dhe gjithçka pritet të sqarohet në studio, ku nuk përjashtohet eliminimi i konkurrentëve të përfshirë” – shkruhet mes tjerash në shkrimin e publikuar online.

Ndryshe nga rasti i denoncuar nga Shqipja për Andin dhe Tean, këtë herë të paktën deri tash nuk ka një reagim nga autorja e emisionit e as nga protagonistja, Ana! 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat