“Drejtësi për Klodianin”, Kejvina Kthella publikon pamje nga protesta

Mediale Vip

“Drejtësi për Klodianin”, Kejvina Kthella publikon pamje nga protesta

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 16:39
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella foli për të kërkuar drejtësi për Kloadianin.

Në orët e para të ditës së marte, 25-vjeçari Klodian Rasha u qëllua me armë zjarri nga polici në Tiranë.

Raportohet se viktima nuk i ishte përfillur urdhrit të policisë, pasi kishte dalë gjatë orës policore.

25-vjeçari kishte ndërruar jetë në spital, kurse rasti i tij ka nxitur reagime të shumta nga fytyrat publike, të cilët po kërkojnë që të zbardhet ky rast.

Reagimet ishin të shumta, përfshirë edhe ato nga emrat e njohur të estradës.

Në mesin e tyre edhe Kejvina Kthella e cila ka publikuar pamje nga protesta, aty ku u mblodhën një numër tejet i madh i njerëzve.

“Drejtësi për Klodianin”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat