Publikohet episodi i ri i “Song Exploder”, i cili flet për këngën e Dua Lipës

Mediale Vip

Publikohet episodi i ri i “Song Exploder”, i cili flet për këngën e Dua Lipës

Më: 15 dhjetor 2020 Në ora: 14:50
Dua Lipa

Netflix ka publikuar episodin e ri të “Song Exploder”, pjesë e të cilit kësaj radhe është edhe Dua Lipa.

Netflix ka publikuar episodet e reja të “Song Exploder”, në të cilat muzikantët veçojnë këngët e tyre dhe pjesë-pjesë tregojnë se si janë realizuar ato.

Në episodin e ri të “Song Exploder” bën pjesë edhe Dua Lipa, e cila flet për projektin e saj “Love Again”.

Dua Lipa bashkë me Natalia Lafourcade, Nine Inch nails dhe The Killers, flasin për realizimin e këngës “Love Again”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ndryshe, albumi “Future Nostalgia” dhe shumë prej këngëve që kjo artiste i realizoi këtë vit, kanë prirë me statistika, si këngët më të dëgjuara këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat