Fiksimi 1 mijë euro i vajzave të showbizit shqiptar

Mediale Vip

Fiksimi 1 mijë euro i vajzave të showbizit shqiptar

Më: 19 dhjetor 2020 Në ora: 08:18
Vajzat e showbizit shqiptar

Vajzat tona të showbizit janë gjithnjë në hap me trendet e fundit të modës dhe fiksimi i fundit janë kambalet nga Prada.

Këto kambale që po i shohim kudo në rrjete sociale kushtojnë 1.100 euro (origjinalet domethënë) dhe kanë një të veçantë: xhepin.

Kambalet e Pradës ja kemi parë veshur disa prej vajzave më të njohura që nga Luana Vjollca, e cila i përdor kur shkon në zyrë, Aurela Hoxha, e cila ka versionin e çizmeve (këto kushtojnë 1.500 euro).

Ariana Fejzullahu, e cila i vesh për një shëtitje me të bijën, Adel Lami, e cila i ka ngjyrë të bardhë e deri tek Loredana, e cila i ka veshur për një event.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat