Kejvina dehet, videoja i bëhet virale

Mediale Vip

Kejvina dehet, videoja i bëhet virale

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 13:14
Kejvina Kthella

Edhe ajo di të dehet.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku Kejvina Kthella shihet se ishte bërë tap, pa i ditur as lëvizjet që bënte.

Videoja është bërë virale më pas në rrjetet sociale dhe është komentuar në forma të ndryshme.

E se ku është argëtuar Kejvina dhe çfarë rasti ka pasur që e ka bërë të pijë aq shumë, kjo gjë nuk dihet akoma.

Më pas, videoja u fshi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat