Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të parë?

Mediale Vip

Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të parë?

Më: 21 dhjetor 2020 Në ora: 20:38
Shkurte Gashi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi, aludohet se sot (e hënë) mori epitetin nënë.

Burime të RTV21 tregojnë se artistja është bekuar me një djalë.

Shkurta gjithmonë është treguar mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private, e si duket edhe kësaj radhe ajo ka vendosur që mos të bëjë publike shtatzëninë e saj.

Në anën tjetër, Gashi nuk ka bërë të ditur as për ndonjë lidhje apo romancë të saj.

Sa i përket karrierës profesionale, “Jetën tënde” titullohet projekti i fundit i Shkurtës të cilin e publikoi vitin e kaluar në bashkëpunim me Brunon.

Kënga e tyre u mirëprit nga publiku dhe numëron miliona klikime në platforën YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat