Yllka Kuqi sjell portretin familjar duke uruar festën e Krishtlindjes

Mediale Vip

Yllka Kuqi sjell portretin familjar duke uruar festën e Krishtlindjes

Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 16:38
Yllka Kuqi

Këngëtarja solli disa imazhe familjare në profilet e rrjeteve sociale.

Këngëtarja e njohur shqiptare ndau disa imazhe nga seti i fotografive i realizuar për fundvit.

Yllka është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me ndjekësit e saj pamje nga përditshmëria apo jeta profesionale.

Së fundmi ajo ka vendosur që t`i uroj të gjithë ata që festojnë Krishtlindjet përmes Instagramit duke publikuar disa fotografi të ëmbla me bashkëshortin dhe vajzën e tyre.

Ajo së fundmi ka lansuar këngën “Mretnesha e mramjes”, projekt ky që është duke u pëlqyer mjaft shumë menjëherë pas publikimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat