Albatrit Muqiqi iu uron fansave Vitin e Ri me fotografi festive familjare

Mediale Vip

Albatrit Muqiqi iu uron fansave Vitin e Ri me fotografi festive familjare

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 17:11
Albatrit Muqiqi

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, u ka uruar të gjithë ndjekësve të tij Vitin e Ri 2021.

Këtë ai e ka bërë përmes disa fotografive të publikuara në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Albatriti është shfaqur shumë i lumtur pranë bashkëshortes, Egzonës, dhe tre fëmijëve të tyre.

Në mbishkrimin e fotografive, ai u ka uruar fansave Vitin e Ri 2021, duke iu urar shëndet dhe çdo të mirë.

“Gëzuar Vitin e Ri nga familja jonë. Qoftë një vit i mbarë për të gjithë, gëzuar 2021”, ka shkruar Muqiqi në Instagram.

Si çdo koleg i tij, edhe Albatriti ka përjetuar një vit të vështirë në mungesë koncertesh e mbrëmjesh muzikore, shkaku i pandemisë globale COVID-19. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat