“Nga unë dhe dashuria ime më e madhe”, kështu zgjodhi Nora t’i urojë fansat

Mediale Vip

“Nga unë dhe dashuria ime më e madhe”, kështu zgjodhi Nora t’i urojë fansat

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 22:43
Nora Istrefi

Nora Istrefi uroi fansat me një foto krah vajzës.

Këngëtarja Nora Istrefi këtë vit nuk ka qenë shumë e angazhuar me projekte muzikore, por i është përkushtuar familjes.

Këngëtarja, së fundi paralajmëroi hapjen e një biznesi të ri, ndërsa ka realizuar edhe disa fotosesione të reja.

Me anë të një postimi, ku shfaqet me Reneenë në duar, Nora uroi të gjithë me rastin e Vitit të Ri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

“Urime 2021 nga un dhe dashuria ime ma e madhe ♥️”, ka shkruar këngëtarja. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat