Skerdi i bën urimin e veçantë djalit për ditëlindje

Mediale Vip

Skerdi i bën urimin e veçantë djalit për ditëlindje

Më: 4 janar 2021 Në ora: 11:57
Skerdi

Këngëtari e ka uruar në mënyre speciale.

Me një postim në Instagram, ai publikoi një fotografi të tij duke e uruar me fjalë zemre.

“4 Janari do mbetet gjithmone data me e vecante ne jeten time. Gezuar ditelindjen shpirti i babit, te dhashte Zoti shendet dhe lumturi prane nesh. Te dua pafund”, shkroi Skerdi.

Ndryshe, këngëtari është në i martuar me moderatoren Vesa Rama të cilët janë prindër për herë të parë të djalit të tyre, Roit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat