Djali i Miriamit dhe Albanit në 1 vjetor nuk mund t’u ngjante prindërve më shumë

Mediale Vip

Djali i Miriamit dhe Albanit në 1 vjetor nuk mund t’u ngjante prindërve më shumë

Më: 4 janar 2021 Në ora: 17:17
Alban Skenderaj dhe Miriam Cani

Talenti trashëgohet e provën më të mirë për këtë fakt sapo na i dha më i vogli i familjes Skënderaj, Duami.

“Duami nis provat për koncertin e ditëlindjes së parë”, ka shkruar Miriami krah videos së fundit ku duket se djali i bie njëherazi pianos e ç’gjendet rreth tij duke rkijuar simfoninë e tij të parë.

Siç duket Duami e ka huazuar dëshirën për muzikë e nota nga të dy prindërit.

Ndaj dhe ky moment e ka bërë të ndihet krenare Miriamin, e cila nuk e ka mbajtur vetëm për vete këtë pamje kaq të ëmbël.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat