I publikuan foto nudo nga vaska, reagon Melisa - ja çfarë thotë, pamje +18

Mediale Vip

I publikuan foto nudo nga vaska, reagon Melisa - ja çfarë thotë, pamje +18

Më: 4 janar 2021 Në ora: 19:32
Melisa

Përgjatë ditëve të fundit, në rrjet kanë qarkulluar lajme se Melisës së "Përputhen" i janë shpërndarë disa foto nudo. Ndonëse fytyra e vajzës është e dukshme dhe i ngjason shumë, konkurrentja ka mohuar të jetë ajo.

Fotot kanë qarkulluar prej ditësh, mirëpo vetëm së fundmi Melisa ka vendosur të reagojë. Me anë të disa videove në Instastory, ajo ka veçuar dy tipare dalluese.

Së pari, konkurrentja thotë se nuk ka tatuzhe (siç duken në foto) dhe së dyti, "nuk ka aq gjoks".

"Unë nuk kam tatuazhe në trup dhe së dyti, a keni sy që unë, fatkeqësisht, më vjen keq ta them për veten, por unë jam shumë dërrasë dhe nuk kam një parakolp shumë të definuar", shprehet ajo mes të tjerash.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat