“Pa fenirat, pa grim dhe pa filter”, Jehona Sopi shfaqet tërësisht natyrale

Mediale Vip

“Pa fenirat, pa grim dhe pa filter”, Jehona Sopi shfaqet tërësisht natyrale

Më: 5 janar 2021 Në ora: 21:32
Jehona Sopi

Këngëtarja ka bërë atë që shumica e estradës nuk e bëjnë.

Ajo ka publikuar një imazh pa makijazh në Instagramin e saj

Jehona shihet e buzëqeshur në fotografi dhe po duket shumë bukur edhe si 40 vjeçare.

“Pa fenirat, pa grim dhe pa filter”, ka shkruar në foton e ndarë me ndjekësit.

Ndryshe, artistja ka muaj që nuk ka qenë aktive me projekte muzikore i është përkushtuar familjes e cila tashmë është edhe nënë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat