Hailey Bieber dhe Kendall Jenner kalojnë kohë së bashku në LA

Mediale Vip

Hailey Bieber dhe Kendall Jenner kalojnë kohë së bashku në LA

Më: 13 janar 2021 Në ora: 20:07
Hailey Bieber dhe Kendall Jenner

Hailey Bieber u bashkua me miken e saj të vjetër Kendall Jenner në Los Anxhelos të hënën pas pushimeve të saj në Hawaii gjatë fundjavës.

Hailey dhe Kendall u panë së bashku të hënën rrugëve të Los Anxhelos me veshje të thjeshta sportive të cilat treguan linjat e bukura trupore.

23 dhe 24 vjeçarja, kishin vendosur maska mbrojtëse ndaj koronavirusit. Kendall kishte zgjedhur një veshje të zezë dhe vjollce kurse Hailey me ngjyrë gri.

Ndryshe, modelet e njohura janë duke reklamuar së fundi çantat e firmës “Versace”.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat