Adelina ende e ka vetullën e qarë

Mediale Vip

Adelina ende e ka vetullën e qarë

Më: 13 janar 2021 Në ora: 22:50
Adelina Ismaili

Sa shumë epitete i ka falur publiku këngëtares së njohur, Adelina Ismaili, yllit të muzikës moderne.

Adelina është këngëtare dhe tekst-shkruese, madje shumë nga këngët e saj ajo i shkruar vetë.

Adelina, e ka lënë disi anash muzikën, por jo edhe botën e televizionit, pasi po realizon suksesshëm emisionin “Tete a tete”, me të ftuar të fushave të ndryshme.

Image

Në emision, Adelina po shfaqet bukur dhe po lëvron në stile të ndryshme, ama asnjëherë nuk ia pamë vetullën origjinale dhe me të qarën karakteristike.

Menduat se i ka bërë diçka? Jo! I duket shumë bukur…

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat