Miriam Cani rikthehet me një këngë dhuratë për të birin e saj

Mediale Vip

Miriam Cani rikthehet me një këngë dhuratë për të birin e saj

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:25
Miriam Cani dhe Duam

Është bërë një kohë që nuk kemi dëgjuar një këngë të re nga Miriam Cani.

Kënga vjen si dhuratë për ditëlindjen e parë të të birit të saj.

“Gezuar ditelindjen tende te pare dashuria ime. Kete kenge te thjesht por te sinqert mami e kendoi me shume dashuri. Nje dhurate me tinguj zemre per ty. Te dua Duam”, shkruan ajo.

Më poshtë mund të dëgjoni të plotë këngën me titull “Sa shumë të dua”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat