Kejvina Kthella tërheqëse me pozat e reja: Jam unë, sheqeri

Mediale Vip

Kejvina Kthella tërheqëse me pozat e reja: Jam unë, sheqeri

Më: 18 janar 2021 Në ora: 00:19
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është padyshim ndër modelet më komentuara dhe njëherësh të pëlqyera.

Ajo ka arritur që të rrëmbejë zemrat e mijëra fansave, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Për shkak të bukurisë dhe sharmit që ajo përçon përmes fotosesioneve, ka bërë që të jetë një modele tejet e suksesshme.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ngjallë reagime pozitive të fansave.

Bukuroshja bionde u shfaq me një fustan vezullues, që bënte t’i theksoheshin tiparet e bujshme trupore.

“Jam unë, sheqeri”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sa i përket makijazhit dhe flokëve, Kejvina kishte zgjedhur modelet më të përsosura ndonjëherë. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat