Steve Martin, Willie Nelson dhe Loretta Lynn marrin vaksinën antiCOVID

Mediale Vip

Steve Martin, Willie Nelson dhe Loretta Lynn marrin vaksinën antiCOVID

Më: 19 janar 2021 Në ora: 08:21
Steve Martin, Willie Nelson dhe Loretta Lynn

Steve Martin ka marrë vaksinën antiCOVID gjatë vikendit në qytetin e New Yorkut.

Komediani i njohur, 75 vjeçar, ka treguar detaje në Twitter duke e quajtur atë ‘të butë si mëndafshi’.

“Lajme të mira/të këqija. Lajme të mira: Sapo u vaksinova. Lajme të këqija: E mora atë sepse jam 75 vjeç”.

“Faleminderit të gjithëve, faleminderit shkencë”.

Kur një fans e pyeti se si aplikoi për ta bërë atë, ylli i “Planes, Trains, dhe Automobiles” nuk hezitoi të thotë në platformat online.

Legjendat e muzikës ‘country’, Willie Nelson dhe Loretta Lynn po ashtu kanë marrë vaksinën antiCOVID.

Këto ditë, Princi William u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëe britanikë që të marrin vaksinën, duke filluar që nga Mbretëresha Elizabeth II në mënyrë që të tregojë se nuk ka ndonjë efekt tjetër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat