Rina Balaj me poza provokuese gjatë realizmit të setit të ri fotografik

Mediale Vip

Rina Balaj me poza provokuese gjatë realizmit të setit të ri fotografik

Më: 19 janar 2021 Në ora: 11:08
Rina Balaj

Ajo është ndër artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka arritur të ketë popullaritet.

Bëhet fjalë për Rina Balaj, e cila në postimet e saj në rrjete sociale përmban informacione të jetës dhe karrierës profesionale.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e 253 mijë ndjekësve, përmes fotosesionit të ri, në të cilin shkëlqeu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Por, përpos kësaj Rina ka vendosur të ndajë edhe disa sekuenca nga prapaskenat, derisa shihej duke marrë poza provokuese.

Bukuroshja u pa me një veshje të ngushtë, çka bënte t’i theksoheshin tiparet trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe.

Thuhet se artistja është në përgatitje të albumit të dytë, për titullin e të cilit ka kërkuar ndihmën e fansave.

“Zjarr” ndër të tjera është kënga saj e fundit, që bëri Rinën të kthehet sërish në top listat e artistëve më të dëgjuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat