Yllka Gashi: Ka shpresë për 2021, Joe Biden president e ju mendoni mirë kujt po ja qitni “kokrrën” me 14 Shkurt!

Mediale Vip

Yllka Gashi: Ka shpresë për 2021, Joe Biden president e ju mendoni mirë kujt po ja qitni “kokrrën” me 14 Shkurt!

Nga: G.B Më: 20 janar 2021 Në ora: 14:54
Yllka Gashi

Aktorja Yllka Gashi, e cila jeton në SHBA, ka thënë se ka shpresë për vitin 2021, derisa Joe Biden edhe pak orë do të betohet si president i SHB-ve, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ajo u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të respektojnë masat anti-Covid dhe të mendojnë mirë se kë do ta votojnë me 14 shkurt.

Postimi i saj i plotë:

Mirëmëngjesi!

Joe Biden edhe disa orë betohet si presidenti i 46të i SHBA-ve! Ka shpresë për 2021!

E ju vnoni maskat mirë (mlone hunën e gojën), mani distancë fizike, leni përshëndetjet për dore edhe menoni mirë kujt po ja qitni “kokrrën” me 14 Shkurt!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat