Arratiset Fjolla Morina

Mediale Vip

Arratiset Fjolla Morina

Më: 20 janar 2021 Në ora: 17:14
Fjolla Morina

Këngëtarja nga Kosova Fjolla Morina është arratisur nga banesa ku ndodhej në qytetin e Kukësit, pasi ishte arrestuar me armë pa leje në doganën e Morinit.

Lajmi konfirmohet për media nga burime zyrtare të Policisë së Kukësit.

Burimet thanë se policia ka shkuar në shtëpinë ku ajo rrinte me qira, për ta kontrolluar, por nuk është gjetur aty.

Menjëherë është dhënë alarmi dhe është shpallur në kërkim.

Policia thotë se nuk ka informacione nëse ajo ndodhet në Kukës, apo ka ikur në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat