Gold AG publikon fotografinë me nënën pranë djalit, Guerilit

Mediale Vip

Gold AG publikon fotografinë me nënën pranë djalit, Guerilit

Më: 20 janar 2021 Në ora: 19:43
Gold AG me nënën dhe djalin

Këngëtari ka publikuar imazhin në Instagram.

Ai ka postuar fotografinë në Instagram bashkë me nënën e tij dhe djalin.

“Elhamdulilah”, ka shkruar në postim.

Ndryshe, Goldi është bërë baba për herë të parë dhe shpesh po publikon fotografi pranë të birit edhe pse nuk po i zbulon fytyrën.

Arsyeja e kësaj është se këngëtari siç thotë ai dëshiron ta ruaj nga syri i keq.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat