Vajza e Adelina Thaçit bëhet modele

Mediale Vip

Vajza e Adelina Thaçit bëhet modele

Më: 20 janar 2021 Në ora: 21:53
Adelina Thaçi

Këngëtarja Adelina Thaçi i ka thuajse të gjitha, pamjen, zërin, talentin e rrallë dhe origjinalitetin.

Ajo, është këngëtare e profesoreshë, por edhe nënë mjaftë e dedikuar.

Këngëtarja është bashkëshorte e nënë e lumtur e dy vajzave, Fiones dhe Melises, tashmë zonjusha të vogla e mjaftë simpatike.

Vajza e madhe e këngëtares, duket se është e lindur për artiste. Ajo këndon, pozon dhe përherë shfaqet shumë këndshëm.

Ja nje pozë prej modeleje nga Fiona e Adelines dhe Bardhyl Metes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat