Enca po plas “bombën” e parë të vitit 2021

Mediale Vip

Enca po plas “bombën” e parë të vitit 2021

Më: 21 janar 2021 Në ora: 00:46
Enca

Këngëtarja Enca Haxhia po rikthehet fuqishëm në muzikë, pas një pushimi të gjatë për shkak të ndërhyrjes në këmbë.

Ajo kreu një operacion të vështirë që i kushtoi një regjim shtrati, megjithatë kjo periudhë në shtëpi ka qenë tepër produktive për Encën.

Këngëtarja ka punuar për shumë projekte të tjera, dy prej të cilave i ka totalisht gati.

Ajo i ka ndarë më herët dy këngët e saj në Instagram, duke zbuluar titujt dhe një pjesë të secilës prej tyre.

Kënga e parë titullohet “Zemër”. 

Kënga e dytë e Encës titullohet “Ndoshta”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat