I hakojnë Instagramin fanses, Dafina Zeqiri reagon: Mos e urrej punën e tjetrit që ti nuk mund ta arris

Mediale Vip

I hakojnë Instagramin fanses, Dafina Zeqiri reagon: Mos e urrej punën e tjetrit që ti nuk mund ta arris

Më: 21 janar 2021 Në ora: 10:29
Dafina Zeqiri

Këngëtarja ka nisur ditën me lajme jo edhe të mira.

Në profilin e saj në Instagram, Dafina ka shkruar një postim teksa ka kritikuar ashpër personin i cili ka bërë një veprim të tillë.

Ndër të tjera, artistja edhe këshillon që secili të punoi  të ketë suksesin e tij pasi që jemi në vitin 2021  dhe mundësitë janë të panumërta.

Ndryshe, fansja ka hapur llogarinë e re e cila shpreson t’i rikthehet numri i ndjekësve.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat