Ashley Graham shfaq strukturën natyrale të lëkurës

Mediale Vip

Ashley Graham shfaq strukturën natyrale të lëkurës

Më: 21 janar 2021 Në ora: 11:52
Ashley Graham

Në këtë pikë, është thjesht normale që fytyrat tona të jenë në një gjendje pak më të keqe për shkak të maskave.

Sigurisht, ato copa pëlhure mbrojnë shëndetin dhe shpëtojnë jetën, por sigurisht, ka shumë kujdes shtesë që duhet t’i bëjmë lëkurës për shkak të tyre.

Mbretëresha e realitetit Ashley Graham ndau fotografinë e saj pas maskës këtë javë – dhe, natyrisht, fansat u çuditën.

Në shkrepje, e cila është pas stërvitjes dhe me grim zero, lëkura natyrale e Graham është shfaqur plotësisht, duke na dhënë një pasqyrë super siguruese për faktin se edhe super modelet me famë botërore kanë pore, strukturë dhe lëkurë me probleme të vogla.

Muajt e fundit duket se kjo është bërë edhe një trend më vete, ku të famshmet postojnë foto pa grim, teksa motivojnë të gjithë personat që i ndjekin ta duan vetën ashtu si janë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat