Kendall Jenner rikthehet nga pushimet

Mediale Vip

Kendall Jenner rikthehet nga pushimet

Më: 21 janar 2021 Në ora: 13:45
Kendall Jenner

Kendall Jenner është rikthyer nga Meksiko.

Modelja ishte bashkë me motrën e saj, Kylie Jenner disa ditë pushimi në vendin tropikal.

Ajo është kthyer sot teksa është fotografuar në Los Angeles. Me veshjen sportive Kendall u pa duke dal nga makina.

Flokët e saj brune i kishte lëshuar, përfundoi dukjen me një palë pantofla me lesh dhe një çantë që kishte vendosur në krahë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat