“I pafytyrë”, Shqipja nxjerr audio-incizimin që ‘demaskon’ Andin

Mediale Vip

“I pafytyrë”, Shqipja nxjerr audio-incizimin që ‘demaskon’ Andin

Më: 21 janar 2021 Në ora: 21:13
Shqipja, Andi

Shqipja ka në mënyrë të papritur pas asaj që tha nëna e Andit për të.

Ish-protagonistja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka lëshuar “bombën” e radhës për Andin.

Javë më parë, e ftuar në një puntantë të “Përputhen” kishte qenë nëna e Andit, e cila kishte disa fjalë për Shqipen.

“Me Shqipen ka qenë më tepër për të provuar veten, për të parë reagimin e Teas se jo që kishte ndonjë gjë”, kishte deklaruar ajo.

Pas kësaj, reagoi e revoltuar Shqipja, e cila madje nxori edhe disa audio-incizime të Andit.

Image

“Kush më ka njohur për aq pak sa më ka parë e di që unë familjen e kam të shenjtë dhe nuk dua që asnjë familje të cënohet. Gjëja që më ka prekur më shumë është se si një prind cënon publikisht fëmijën e një prindi tjetër aq më pak kur është vajzë. Edhe sikur djali i saj të ishte tallur me ndjenjat e një vajze absolutisht prindi i tij duhet të ishte kundër këtij gjesti të ulët”, shkruan ajo në njërin postim.

Dhe ta dini mirë që askush nuk është tallur me mua në realitet por kjo është ajo që shihni ju. Andi si një i pafytyrë që është dhe nuk kam njohur kurrë një djalë me karakter kaq të dobët shfrytëzoi emrin dhe sinqeritetin tim për të ngritur famën e tij se unë asgjë nuk do bëja publike. Ishte e kaluar dhe Andin e kisha falur”, shprehet Shqipja në një tjetër postim.

Më pastaj, ajo nxori edhe audion ku dëgjohet Andi duke folur, për Tean dhe të.

Image

“Por ti pse nuk ia tregon historinë tamam se si ishte, unë vërtet dola mbrapa Teas, por unë dola për diçka mbrapa Teas. Nuk dola pse më interesoi shumë ajo pjesë. Unë dola për të përfitu ti një gjë, për këtë arsye dola dhe pastaj sapo mbarova me Tean erdhi direkt tek ty, sa i thashë dy llafe që e bëra të reagoj ndaj gjërave që tha, që dilte komplet situata në përfitimin tënd, unë për këtë u pëpoqa dhe erdha tek ty, të fola ty, të argumentova çdo gjë. Pse nuk ia shpjegon, familjarëve tuaj shpjegoja gjërat tamam si janë, nuk ke pse e kalon situatën duke qesh, se tek e fundit burri yt është ai që po e përgojojnë, kështu që ta rregullosh situatën”, janë fjalët e Andit.

“Pëlqimet ishin por më vonë u shuajtën dhe askush nga ne të dy nuk u tall me njëri-tjetirn për të bërë xheloz persona të tjerë. As unë nuk kisha gjë me ty dhe as ti me mua në momentin që mbylla kontaktet me ty”, shkruan Shqipja.

Videon mund ta degjoni ketu.

Krejt në fund, ajo në një tjetër postim, paralajmëron se ka prova të tjera, andaj iu lutet të kenë kujdes se si justifikohen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat