“Ti je legjendë dhe burim i frymëzimit tim”, Georigna me urim të veçantë për Ronaldon

Mediale Vip

“Ti je legjendë dhe burim i frymëzimit tim”, Georigna me urim të veçantë për Ronaldon

Më: 22 janar 2021 Në ora: 00:19
Georgina Rodriguez dhe Ronaldo

Georgina Rodriguez çdo herë shprehet krenare për sukseset që i arrin partneri i saj, Cristiano Ronaldo.

Njësoj veproi edhe së fundi, teksa ndau fotografi të shumta të Ronaldos, bashkë me trofeun në duar.

“Atje ku është uniteti, atje është fitorja. Ti je një nga atletët më të mirë në histori, ti tashmë je një LEGJENDË dhe burimi i frymëzimit tim. Faleminderit dashuria ime për kaq shumë. Urime për një titull tjetër në karrierën tuaj profesionale!!! Është një krenari dhe lumturia ime më e madhe të të shoqëroj në rrugëtimin e jetës ”, ka shkruar ajo.

Georgina madje shumë herë është parë teksa e shoqëroi Ronaldon edhe në ndeshje, për t’i dhënë përkrahje nga afër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat