Kika e djeg keq ‘El Doradon’: Publikon foton ku është në shtrat me të dhe kërcënon se do t’ia nxjerrë një video të turpshme

Mediale Vip

Kika e djeg keq ‘El Doradon’: Publikon foton ku është në shtrat me të dhe kërcënon se do t’ia nxjerrë një video të turpshme

Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:12
Xhelili dhe Kika

Kreshnik Husaj i njohur ndryshe edhe si Kika e ka publikuar një foto në shtrat me Beratin në ‘Instastory’

Berat Xhelili i njohur si El Dorado është bërë i famshëm nga emisioni It’s My Love.

Por, Kika që ishte autor i këtij emisioni ka nxjerrë një foto ku shihet në shtrat me Beratin.

Image

Kika madje në Instastory e ka kërcënuar El Doradon se do ta nxjerr edhe videon ku ai shihet duke masturbuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat